Loading…

Njësia Speciale e vëzhgon nga afër protestën e PSD’së

  • 29/01/2022 | 14:36

Njësia Speciale e vëzhgon nga afër protestën e PSD’së

Para objektit të Qeverisë së Kosovës po zhvillohet protesta e thirrur nga Partia Socialdemokrate (PSD), kundër shtrenjtimit të energjisë elektrike, transmeton Gazeta Metro.


Nga afër, protesta po vëzhgohet edhe nga ekipet e Njësisë Speciale.

Ndryshe, më herët, protestuesit dhe policia janë konfrontuar, meqenëse protestuesit iu afruan shumë afër objektit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë