Loading…

Njësia speciale vendoset në hyrje të Mitrovicës (Video)

  • 14/01/2017 | 17:29

Njësia speciale vendoset në hyrje të Mitrovicës (Video)

Njësia speciale e Policisë së Kosovës është pozicionuar në hyrje të Mitrovicës, njofton Klan Kosova.

Gazetari i Klan Kosovës nga terreni ka njoftuar se ende nuk është bërë e çartë se cili do të jetë roli i policisë në atë pjesë.

Nuk ka pasur prononcime as nga policia se cili është plani operativ i tyre dhe cilat janë veprimet që do të ndërruarin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë