Loading…

Njihuni me 15 vjeçarin nga Kosova që u zgjodh më i miri në kampin e organizuar nga Liverpool

  • 18/08/2019 | 21:07

Njihuni me 15 vjeçarin nga Kosova që u zgjodh më i miri në kampin e organizuar nga Liverpool

Tek kampionët e Evropës doli më i miri, Jon Latifaj, i cili triumfoi në kampin e organizuar nga klubi anglez, transmeton Gazeta Metro.


Në kampin e organizuar nga gjiganti anglez, Liverpool, ku morën pjesë 200 futbollistë nga krejt bota, 15 vjeçari nga Kosova u zgjodh më i miri.

Në këtë kamp kanë qenë 5 trajnerë të licencuar nga FIFA dhe UEFA, të cilët kanë vëzhguar nga afër këta 200 të rinj.

Latifaj thotë se çmimi ‘The Liverpool Way Award’ do të jetë edhe një motivim shtesë në karrierën e tij. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë