Loading…

Njihuni me 50 vjeçaren që nuk ua lëshon rrugën 20 vjeçarëve

  • 28/05/2020 | 23:31

Njihuni me 50 vjeçaren që nuk ua lëshon rrugën 20 vjeçarëve

“Me pëlqen të punoj nga shtëpia!”. Kështu ka thënë Lizzie Cundy derisa ka pozuar në bikine nga kopshti i saj duke shijuar kështu valën e të nxehtit që po mbretëron në Britani.


Lizzie Cundy i ka shijuar sot temperaturat e larta të pranverës të enjten derisa ka marrë pushim nga puna e saj në radio për të punuar nga shtëpia.

52 vjeçarja për momentin po i zbaton rregullat e distancës sociale në luftën kundër koronavirusit, derisa ka mbetur në shtëpinë e saj në Londër deri në njoftimin e radhës.

Por, ajo që vije në dukje këtu është se Lizzie duket më shumë se një vajzë 30 vjeçe e jo 52 vjeçe.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë