Loading…
Njihuni me DJ me famë botërore i cili po e ngacmon publikisht Era Istrefin
  • 19/02/2019 | 15:29

Njihuni me DJ me famë botërore i cili po e ngacmon publikisht Era Istrefin

Era Istrefi është një këngëtare shqiptare fama e së cilës ka kaluar jo vetëm kufijtë, por edhe oqeanin, transmeton Gazeta Metro.


Ajo cila është mjaft e komentuar nga fansat, mediat dhe së fundmi nga DJ-t më të famshëm botërorë.

Fillimisht ishte DJ Diplo ai i cili publikoi një foto krah këngëtares pranë së cilës shkruante: “Femrat kosovare duke sunduar botën.” Përpos kësaj ai komenton herë pas here në profilin e bukuroshes.

Ndërkohë, së fundmi kantautori britanik me famë botërore Julian Perretta  ka lënë një koment në një nga postimet e këngëtares.

Era ka hedhur 3 foto në Instagram dhe kantautori i njohur i ka lënë këtë koment: “Fotoja e dytë më shkaktoi atak kardiak!”

Istrefi nga ana tjetër  ia ka kthyer komentin me disa emoji duke qeshur me lot.

 

Si duket  Perretta ka një simpati të theksuar ndaj këngëtares./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë