Loading…

Njihuni me gjakovarin që iu bashkua mbrëmë “Përputhen”

  • 26/11/2020 | 10:36

Njihuni me gjakovarin që iu bashkua mbrëmë “Përputhen”

Një konkurrent i ri i është bashkuar mbrëmë emisionit të dashurisë “Për’Puthen”.

Bëhet fjalë për Atdheun, i cili ka lindur në Gjakovë, por që prej vitesh ka jetuar në vende të ndryshme evropiane.

Gjatë prezantimit, Atdheu tregoi se në Evropë ka punuar në ndërtim pasi që, siç tha, shqiptarët në këto shtete s’mund të bëhen shefa, derisa deklaroi se i është bashkuar emisionit për të gjetur lumturinë e jetës, shkruan Express.

27-vjeçari nuk i kurseu komentet për vajzat. Për Tean, tha se është një vajzë e ëmbël, e bukur dhe e sjellshme. Ana, një vajzë me zemër të madhe, duke iu referuar këtu gjestit që bëri duke prerë flokët, si një ndihmë për vajzat që vuajnë nga kanceri.

Ana Kaurin, e cilësoi si “mistrece Berati”, duke shtuar se këtë shprehje e ka dëgjuar shpesh në Shqipëri. Nuk munguan komentet për Sindin dhe Melisën.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë