Loading…
Njihuni me gruan e Naimit, apo nënën e bukurosheve Krasniqi
  • 06/12/2017 | 12:33

Njihuni me gruan e Naimit, apo nënën e bukurosheve Krasniqi

Këngëtari Naim Krasniqi është baba i disa vajzave, ndër më të njohurat Fjolla dhe Zana, që të dyja bukuroshe dhe të njohura për publikun.


Epo, jo rastësisht vajzat e tij janë aq të pashme, pasi e tillë është edhe bashkëshortja e këngëtarit, kompozitorit dhe producentit të njohur kosovar.

Shikoni fotografitë:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë