Loading…

Njihuni me jetën luksoze të Morena Tarakut, ja me çfarë ushqehet ajo

  • 16/02/2019 | 12:25

Njihuni me jetën luksoze të Morena Tarakut, ja me çfarë ushqehet ajo

Morena Taraku zë faqet rozë pothuajse çdo ditë me aktivitetet e saj, e njohur për jetën e saj tejet luksoze ajo na ka bërë surprizën e radhës, transmeton Gazeta Metro.


Së fundmi ajo ka bërë një postim tejet interesant, duke shkruajtur se ‘nuk ka nevojë për sushi’ teksa në pjatën e saj të ushqimit ajo ka vendosur një orë të firmës Rolex. Kjo tregon se sa e etur është Morena për gjëra të tilla.

Morena është aktive edhe në muzike, ku ka sjellë këngën ‘Dashni’ në bashkëpunim me Sabri Fejzullahun./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë