Loading…

Njihuni me pjesën e shëmtuar të Ksamilit

  • 13/06/2019 | 18:09

Njihuni me pjesën e shëmtuar të Ksamilit

Nuk mungon asgjë në Ksamil, aty madje për turistët janë vendosur edhe ‘Luna Park’ apo siç njihet ndryshe në shqip parku i lojrave, shkruan Gazeta Metro.

Një Luna Park është vendosur për turistë, mirëpo një vend i shëmtuar duket tani pas vendosje së këtyre lojrave.

Pajisje të vjetëruara dhe të pa mirëmbajtura janë vendosur shumë afër plazhit duke i dhënë një pamje jo të mire.

Në disa foto të realizuar më poshtë ju mund të shihni këtë vend./gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 23/10/2019 | 13:09
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë