Loading…

Njihuni me qenin që ushqehet si njeri

  • 12/07/2017 | 18:07

Njihuni me qenin që ushqehet si njeri

Një qen i ri gjerman duket se nuk e ka kuptuar se është qen, pasi që ai pi qumësht nga shishja e bebeve, fle në karrocë fëmijësh dhe madje mban në gojë edhe biberon.


Qeni filloi të imitonte foshnjën e nipit të pronares së saj kur ai ishte vetëm 12 javësh. Dhe pas pesë muajve, ai filloi të besonte se është njeri.

Qeni filloi të ‘vidhte’ biberonin e foshnjës së nipit të pronares së tij, por tani fle në karrocë fëmijësh dhe madje pi qumësht nga shishja. Pronarja e tij, Iris Armstrong, thotë se në fillim i dukej argëtuese kur qeni filloi ta kopjonte foshnjën e nipit të saj.

 

Por tani qeni me të vërtetë mendon se është një foshnje. Fotografitë e shpërndara në Facebook kanë bërë që shumë njerëz të qeshin me mënyrën e jetesës së këtij qeni.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë