Loading…

Njihuni me ‘Sheikun e Opojës’ dhe jetën e tij luksoze

  • 07/11/2021 | 16:23

Njihuni me ‘Sheikun e Opojës’ dhe jetën e tij luksoze

Xhevat Ahmeti nga fshati Bresanë i rajonit të Opojës së fundmi ka dhënë një intervistë për emisionin “E diela vlen”.


Ahmeti njihet ndryshe si “Sheiku i Opojës” dhe si “Artisti i Kosovës”.

Lexo Edhe:

“Shoqëria, e krejt më thirrin sheik njihna unë i pata e s’i pata teshat, ata më thirrin sheik, jo që i them unë vetës po këtu në Opojë çdo njërin pyete kushdo që të vjen vetëm lypni sheikun e Opojës edhe krejt tregojnë”, tha Xhevat Ahmeti për ATV.

“Sheiku i Opojës” ka treguar edhe për jetën e tij luksoze dhe si e presin banorët e këtij rajoni.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë