Loading…

Njihuni me ‘Shqiptarin e zi’ në rrjetet sociale, është nga Kameruni

  • 11/02/2019 | 10:21

Njihuni me ‘Shqiptarin e zi’ në rrjetet sociale, është nga Kameruni

Ka lindur mija kilometra larg territoreve të banuara më shqiptar.


Por, ndonëse nga Kameruni i largët i Afrikës, e më pas duke jetuar në Zvicërr, ai veten e quan Shqiptari i Zi, nofkë kjo të cilën ia ka lënë vetes.

Kështu së paku mund ta gjeni në Facebook dhe rrjete të tjera social.

Videot e tija janë bërë hit, shpërndarja është bërë virale sidomos ndër shqiptarët dhe siç po e dëgjoni shqipen e flet bylbyl.

Është ky Dominique Ambah.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë