Loading…
Njihuni me talentin afgan që është ‘identik’ me kryeministrin kanadez |PAMJE
  • 15/01/2019 | 22:10

Njihuni me talentin afgan që është ‘identik’ me kryeministrin kanadez |PAMJE

Një konkurent në një “talent show” ka bërë famë falë ngjashmerisë së tij të madhe me kryeministrin kandadez, Justin Trudeau, trasmeton Gazeta Metro.


Abdul Salam Maftoon, është një kandidat I një garë të muzikës, si “Afgan Star”

Ngjashmëria e tij me kryeministrin kanadez e kthey në një yll mbrenda natës

Trudeau njihet si njëri nga liderët me atraktivë në botë, dhe kjo gjë e bën të shpresojë Maftoonin, dhe se do të ndikojë të votohet me tepër

Ai tha se njerëzit e kanë harruar emrin e tij të vertetë dhe se tani janë duke e qujtur Justin Trudeau.

Ai ka pranuar se kurrë nuk ka dëgjuar për kryeministrin kanadez deri tani, dhe se kur ka parë fotot në rrjetet sociale dhe ai I tha AFP se tash beson se kjo do t’I ndimojë të fitojë më shume përrahje/gazetametro.net

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë