Loading…
Njihuni me tre shenjat egoiste të Horoskopit
  • 24/03/2019 | 23:26

Njihuni me tre shenjat egoiste të Horoskopit

Astrologët kanë përcaktuar se kush janë shenjat egoiste në Horoskop dhe të metat apo defektet që ato kanë:

Demi

Janë njerëz shumë kokëfortë. Ata nuk i duan ndryshimet dhe rrallë marrin iniciativa kur bëhet fjalë për të lënë mënjanë rutinën nga marrëdhënia e tyre.

Luani

Për të qenë shumë mburravec, Luani kërkon gjithnjë të jetë në qendër të vëmendjes. Ka shpirtin e konkurencës dhe përfundon gjithmonë në një ‘luftë egoje’ në çift.

Bricjapi

Bricjapët janë të dedikuar në maksimum ndaj punës, diçka që i bën të mos kenë kohë për dashurinë. Mund të jenë edhe shumë praktikë dhe të shkëputur emocionalisht, gjë që e bën të vështirë marrëdhënien në çift.

Më të fundit
...
  • 25/08/2019 | 15:17
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë