Loading…

Njihuni me vajzën 5 vjeçare e cila bisedon me kuajt

  • 27/01/2019 | 22:47

Njihuni me vajzën 5 vjeçare e cila bisedon me kuajt

Lilly Rae Buncher, një 5-vjeçare nga Teksasi “u pëshpërit” kuajve, transmeton Gazeta Metro.

Lilly duket se kënaqet në shoqërinë e kuajve.

Duket se edhe kuajt dhe kafshët e tjera e pëlqejnë shoqërinë e saj.

Nëna e vajzës ka ndarë në median sociale një video të vajzës duke puthur një kalë të quajtur Mac.

Më poshtë mund ta shihni videon e siguruar nga VOA./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë