Loading…

Njihuni me vjehrrën e Lumi B

  • 18/07/2017 | 17:46

Njihuni me vjehrrën e Lumi B

Reperi i njohur kosovar asnjëherë nuk ndalon së shfaqur familjen e tij.

Gruaja e tij Miranda dhe djali Blini janë emrat të cilët tashmë janë bërë të njohur për publikun e fansat e Lumit. Mirëpo tani ju njohim me vjehrrën e reperit me të cilën Miranda dhe motrat e saj janë shumë të lidhura.

Ajo madje i ka ngjarë aq shumë asaj e këtë ngjashmëri mund ta vëreni në foton e fundit të publikuar. /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë