Loading…

Njihuni me zviceranen që pastron Istogun

  • 16/06/2019 | 21:11

Njihuni me zviceranen që pastron Istogun

Zviceranja Ursula Hug thotë se para 20 vjetëve është dashuruar në fshatrat e Istogut.

Madje ajo nuk heziton t’i largojë mbeturinat nëpër rrugë.

Ajo habitet se si shqiptarët i mbajnë aq pastër shtëpitë, por jo edhe hapësirat jashtë tyre.

Kronikë e përgatitur nga Klan Kosova.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë