Loading…

Njoftim i rëndësishëm për qytetarët e Prishtinës

  • 18/10/2020 | 20:29

Njoftim i rëndësishëm për qytetarët e Prishtinës

Komuna e Prishtinës ka njoftuar kryeqytetasit se nga nesër do fillojë procesi i deratizimit të rrjetit të kanalizimit, bodrumeve dhe garazheve publike, shkruan Gazeta Metro.


Këtë e ka bërë të ditur Komuna e Prishtinës, përmes një postimi në Facebook, duke i njoftuar qytetarët se nga data 19 tetor do fillojë procesi i deratizimit vjeshtor.

‘’ “Prej nesër, 19 tetor për dy javë rresht do të zbatohet procesi i deratizimit vjeshtor të rrjetit të kanalizimit, bodrumeve e garazhave publike në lagjet e Prishtinës. Ju falënderojmë paraprakisht për bashkëpunimin!, thuhet në njoftimin nga Komuna e Prishtinës./gazetametro.net

Prej nesër, 19 tetor për dy javë rresht do të zbatohet procesi i deratizimit vjeshtor të rrjetit të kanalizimit,…

Publiée par Komuna e Prishtinës sur Dimanche 18 octobre 2020

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë