Loading…

Njofton kryetari: Të shtunën bllokohet edhe një rrugë në Prishtinë, për shkak të asfaltimit

  • 11/04/2018 | 20:29

Njofton kryetari: Të shtunën bllokohet edhe një rrugë në Prishtinë, për shkak të asfaltimit

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka njoftuar se që nga kjo e shtunë do të bllokohet edhe një rrugë në Prishtinë.


Ahmeti bën të ditur se rruga “Fehmi Lladrovci” do të bllokohet në njërin drejtim për shkak se pritet asfaltimi i njëres anë të rrugës.

“Të shtunën fillon sanimi i Rruges Fehmi Lladrovci prej rrethit të flamurit e deri te rrethi i Spitalit. Do të mbyllet rruga njëherë ne njërin drejtim e pastaj edhe në drejtimin tjetër kur të përfundon asfaltimi i njërës anë. Ju falenderojmë për mirëkuptim”, shkruan Ahmeti në Facebook.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë