Loading…
Noizy e konfirmon, Dafina Zeqiri zyrtarisht pjesë e OTR’s
  • 06/11/2018 | 16:37

Noizy e konfirmon, Dafina Zeqiri zyrtarisht pjesë e OTR’s

“A don love?” e Noizy-t dhe Dafina Zeqiri-t mesa duket është më shumë se aq. Duket se nga bashkëpunimi, të dy kanë dalë të kënaqur dhe kanë ndërmarrë hapin e radhës:


Tashmë Dafina është pjesë e labelit OTR.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Noizy nëpërmjet një postimi në Instagram.

“ Duke e mbajtur @illyrianbloodlineofficial me mbretëreshën Dafina Zeqiri, p.s sapo e bëra pjesë të OTR.”- ka shkruar ai në foton me Dafinën, të dy të veshur me “Illyrian Bloodline.”

Ky është një hap i madh për labelin e tyre, pasi Dafina është një artiste e suksesshme që karrierën e saj e ka shtrirë dhe ndërkombëtarisht. Pjesë e OTR janë dhe vajza të tjera të shoëbizzi-it si: Oriola Marashi, Niki Deliorgji, Çiljeta, Ambra Almeta etj.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë