Loading…

Noizy konfirmon lidhjen me Dhurata Dorën?

  • 18/03/2022 | 19:37

Noizy konfirmon lidhjen me Dhurata Dorën?

Noizy dhe Dhurata janë dy nga emrat më të përfolur të showbizzit. Kjo pasi ata kanë një karrierë me shume hite.


Dyshja kanë bashkëpunuar kohë me parë duke sjellë projektin “Mi amor”, e cila i dha hapësirë që të dyshohet se në mes dyshes ka diçka.

Mirëpo një gjë e tillë nuk është pohuar as mohuar nga dyshja.

Së fundmi Dhurata Dora ka publikuar këngën e saj më të re “M’ke mungu”, e cila rrëmbeu menjëherë zemrat e publikut dhe jo vetëm.

Noizy ka publikuar në insta story videon e këngës së Dhuratës ku përbri shkruan: “Edhe ti më mungon!”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë