Loading…

Noizy lanson këngën e re, pjesë e klipit edhe Loredana

  • 05/08/2022 | 15:22

Noizy lanson këngën e re, pjesë e klipit edhe Loredana

Sot reperi i njohur shqiptar Noizy, ka lansuar projektin e ri muzikor.


‘Benzi i ri’ titullohet projekti më i ri i këngëtarit.

Kjo këngë është kompletuar edhe në aspektin vizual ku pjesë e klipit është edhe reperja Loredana Zefi.

Loredana para pak kohësh solli bashkëpunimin me reperin të cilin e titulluan ‘Heart attack’ dhe u pëlqye nga publiku.

VIDEO KËTU

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë