Loading…

Noizy nuk po e lë ‘rehat’ Loredanën

  • 04/12/2022 | 08:25

Noizy nuk po e lë ‘rehat’ Loredanën

Edhe reperja Loredana ashtu si shumë shqiptarë është gëzuar pamasë për fitoren e Zvicrës kundrejt Serbisë.


Ajo është me origjinë nga Kosova por e lindur në Zvicër andaj për të ka patur dy gëzime.

Megjithëse festimet Lori i ka bërë me flamurin e Shqipërisë, pasi së bashku me mikeshat e saj ka dalë dhe ka festuar kuqezi në rrugët e Zvicrës.

Por ajo që na bën përshtypje është se në çdo video të sajën nuk mungon as Noizy.

Reperja duket se ka festuar nën ritmet e muzikës së tij, madje e ka bërë edhe “tag” këtë të fundit.

Gjatë verës u përfol për një lidhje dashurie mes tij dhe reperes por këto lajme su konfirmuan asnjëherë.

Edhe pse shpesh artistët i provokojnë shpeshherë mediat me postimet që i bëjnë njëri-tjetrit.

Ata realizuan edhe duetin e tyre të parë “Heart Attack”, që ishte një nga këngët më të dëgjuara të verës që lamë pas.

Pra edhe pse në distancë Noizy duket qartë që ka qenë i pranishëm dje në festimet e Loredanës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë