Loading…

Noizy publikon projektin e ri, është duet

  • 20/05/2022 | 16:14

Noizy publikon projektin e ri, është duet

Reperi i njohur nga Shqipëria, Noizy, ka prezantuar projektin e ri muzikor të quajtur “Warning”.


Ai ka bashkuar forcat me artistin BM dhe kënga e tyre është kompletuar edhe nga ana vizuale.

Projekti i dyshes së njohur u lansua disa orë më parë në YouTube dhe deri më tani ka arritur mbi 250 mijë klikime.

Të shumta kanë qenë reagimet përkrah këngës së shpërndarë, shumë prej të cilëve kishin komente pozitive.

Miksimi dhe masterizimi i këngës u bë nga Rvchet, kurse për producimin janë përkujdesur: Lazybeyn, JayCactus dhe Bassyy.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë