Loading…

Noizy siç nuk e kemi parë asnjëherë më parë, reperi shfaqet duke kënduar në një version ndryshe

  • 12/08/2022 | 10:18

Noizy siç nuk e kemi parë asnjëherë më parë, reperi shfaqet duke kënduar në një version ndryshe

Teksa edhe vetëm 3 ditë kanë mbetur nga koncerti “Alpha Show” i organizuar nga Noziy, reperi publikon çdo ditë më shumë detaje të reja.


Dhe me sa duket kështu ka bërë edhe së fundmi, duke zbuluar një detaj nga performanca e tij, Noizy publikoi në profilin e tij në Instagram një video gjatë provave me orkestrën, ku reperi këndon një version akustik të këngës “A po të kujtohet”.

Duke pasur parasysh performancat dhe këngët e reperit, mund të themi se kjo është hera e parë që e shohim duket kënduar në këtë version.

Duket se ky version i këngës do të jetë pjesë e performancës së tij në “Alpha Show”, të paktën kështu ka lënë të kuptohet vetë ai me mbishkrimin që i ka vendosur videos: “Prova.”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NOIZY OTR (@noizy)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë