Loading…

Nokaut i rëndë i Smith ndaj Castillo, bie pa ndjenja në tokë: Largohet nga ringu duke i dhënë oksigjen

  • 25/09/2021 | 20:55

Nokaut i rëndë i Smith ndaj Castillo, bie pa ndjenja në tokë: Largohet nga ringu duke i dhënë oksigjen

Një goditje e rëndë e ka lënë pa ndjenja në tokë boksierin Lenin Castillo, shkruan Gazeta Metro.


Kjo ka ndodhur gjatë një meçi të sotëm midis dy boksierëve, Callum Smith dhe Lenin Castillo.

Smith e ka fituar këtë ndeshje me ‘Knock Out’, por boksieri Lenin Castillo është nxjerrë me oksigjen nga vendi ku po ndeshen këta boksierë.

Ai dyshohet se ka mbetur pa ndjenja në tokë ndërsa aktualisht është rrugës për në spital. /gazetametro.net 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë