Nokaut i rëndë i Smith ndaj Castillo, bie pa ndjenja në tokë: Largohet nga ringu duke i dhënë oksigjen

Një goditje e rëndë e ka lënë pa ndjenja në tokë boksierin Lenin Castillo, shkruan Gazeta Metro. Kjo ka ndodhur gjatë një meçi të sotëm midis dy boksierëve, Callum Smith dhe Lenin Castillo. Smith e ka fituar këtë ndeshje me ‘Knock Out’, por boksieri Lenin Castillo është nxjerrë me oksigjen nga vendi ku po ndeshen … Vazhdoni me leximin e Nokaut i rëndë i Smith ndaj Castillo, bie pa ndjenja në tokë: Largohet nga ringu duke i dhënë oksigjen