Loading…

Nokia e re për 99 dollarë: Shikojini përparësitë e saj |PAMJE

  • 09/06/2019 | 23:25

Nokia e re për 99 dollarë: Shikojini përparësitë e saj |PAMJE

Kompania HDM GLobal ka prezantuar telefonin e ri të mençur me brendin Nokia për Android One program, Nokian 2,2. e cila do yë shitet me çmim prej 99 dollarësh në Indi, ku fillimisht do të gjejë blerës, deri sa në pjesët tjera të botës do të kushtojë 112 dollarë, transmeton Gazeta Metro.

HMD Global vëçanërisht i thekson funksionet AI të këtij telefoni, të cilat mundësojnë fotografim në kushte të dobëta të dritës, tast fizik për aktivizimin e asistentit të Googleit dhe çkyqje me njohjen e fytyrës.

Shikojini të dhënat tjera në videon në vazhdim:

/gazetametro.net

Më të fundit
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë