Loading…

Nokia prezanton kamerën 360 shkallë

  • 22/04/2017 | 14:03

Nokia prezanton kamerën 360 shkallë

Nokia ka nxjerrë në treg për herë të parë një kamerë 360 shkallë, ku për të blerë një të tille duhet një shumë marramendëse.


Kjo kamera ka gjithsej 8 kamera nga të gjitha anët. Të gjitha kamerat kanë një pamje prej 187 shkallë dhe nga një mikrofon, për të krijuar efekte 3D.

Kjo kamera u shfaq për herë të parë në dhjetor të vitit të kaluar. Ajo ka një sensor 2K x 2K, dhe është shumë e veçantë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë