Loading…

Nol Nushi: Xhelal Sveçla – Zyrtar i Lartë për Qortim

  • 28/10/2022 | 20:55

Nol Nushi: Xhelal Sveçla – Zyrtar i Lartë për Qortim

Nol Nushi i PSD’së është tallur me vendimin e sotëm të qeverisë për qortimin dhe gjobitjen e qytetarëve serbë që nuk i ndërrojnë targat ilegale serbe, shkruan Gazeta Metro.


Nushi vendosi ta godasë ministrin e Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçlën.

“Xhelal Sveçla – Zyrtar i Lartë për Qortim”, shkroi ai në Facebook.

Ndryshe, qeveria njoftoi se afati për ndërrimin e targave nuk është shtyrë, por është përshkallëzuar, duke e bërë këtë proces në disa faza: qortimin, gjobitjen dhe në fund ndalimin e këtyre targave në prill./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë