Loading…

Nora dhe Roberti përsëri bashkë për Reneen: Pushimet dimrore në Bansko

  • 15/01/2020 | 18:03

Nora dhe Roberti përsëri bashkë për Reneen: Pushimet dimrore në Bansko

Këto ditë, ishte Robert Berisha ai i cili solli pamje në rrjete sociale nga pushimet në Bansko të Bullgarisë.


Bashkë me të ishte edhe vajza Renee, por duket se dyshen po e shoqëron edhe ish-bashkëshortja e Robertit, Nora.

Kjo e fundit ka postuar video në rrjete sociale, teksa shihet bashkë me Reneenë duke skijuar, e që bën të dyshohet se ata po pushojnë bashkë.

Se cila është e vërteta, mbetet të kuptohet ditëve në vijim.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë