Loading…
Nora Istrefi dhe Roberti bëhen zyrtarisht shtetas të Shqipërisë |FOTO
  • 11/10/2018 | 17:20

Nora Istrefi dhe Roberti bëhen zyrtarisht shtetas të Shqipërisë |FOTO

Çifti i njohur janë bërë me pasaporta të Shqipërisë.


Pak kohë më parë, Robert Berisha ka ngjallur shumë reagime kur ka postuar një fotografi me pasaportë amerikane dhe ka shkruar: ‘Krenar të jem një amerikan’.

E tani shihet se ai dhe bashkëshortja e tij, këngëtarja Nora Istrefi janë bërë shtetas edhe të një vendi tjetri.

Ata kanë lajmëruar se i kanë marrë pasaportat e shtetit të Shqipërisë, sërish përmes Instagram.

Çifti duken shumë të lumtur dhe shfaqen të përqafuar në kryeqytetin shqiptar.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë