Loading…

Nora Istrefi feston ditëlindjen, ja sa vite mbush ajo

  • 25/03/2020 | 20:56

Nora Istrefi feston ditëlindjen, ja sa vite mbush ajo

Këngëtarja e mirënjohur kosovare, Nora Istrefi feston ditëlindjen, transmeton Gazeta Metro.


Ajo sot mbushi plot 34 vite dhe është nënë e një vajze.

Ajo kohëve të fundit u vu në qendër të lajmeve rozë për shkak të ndarjes së saj me burrin e saj Robertin.

Projekti i saj i fundit është “Anna” në bashkëpunim me Gjikon, projekt i cili ka arritur më shumë se 20 milionë klikime në YouTube dhe është dëgjuar anë e kënd trojeve shqiptare./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë