Loading…

Nora Istrefi provokon me veshje transparente

  • 13/07/2019 | 16:17

Nora Istrefi provokon me veshje transparente

Nora Istrefi si gjithmonë di të provokoj në mënyrën e vet, por kësaj here ajo është shfaqur shumë seksi, transmeton Gazeta Metro.


Shtëpia e saj në Marigonë është bërë vendi Ideal për të pozuar dhe për të realizuar një fotosesion profesional. Edhe këtë herë ajo e postoi një video në të cilën duket shumë provokuese dhe linjat e saja janë thjeshtë perfekte.

E veshur me një fustan transparent ajo dukej thjeshtë “zjarr”.

Me këtë nuk dihet se a po bën përgatitjet për një klip të ri apo thjesht një përgatitje për një koncert të radhës.

Nora së fundmi ishte prezente në koncertin super të madh të Erës në Greqi./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë