Loading…

Nora  Istrefi provokon para shtëpisë së saj: Shfaqet në të bardhë

  • 13/06/2019 | 21:49

Nora  Istrefi provokon para shtëpisë së saj: Shfaqet në të bardhë

Nora Istrefi e cila ua merr zemrën të gjithë me trupin e saj bombastik, ka “goditur” përsëri me një video të rradhës, transmeton Gazeta Metro.


Në një video të shkurtë ajo ka treguar edhe format e saja trupore, por edhe stilin e veqantë që ka në veshje.

Me ngjyrë të bardhë, ku gjysma e kostumit ishte rrjetë dhe sandalet të hapura dhe me pupla.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Vlenë të theksohet se kënga e fundit që ka publikuar Nora ka qenë dueti me motrën e saj Erën./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë