Loading…

Nora Istrefi shfaqet sensuale teksa pozon për kamerën

  • 25/11/2021 | 11:12

Nora Istrefi shfaqet sensuale teksa pozon për kamerën

Nora Istrefi është këngëtarja që padyshim është në qendër të vëmendjes.


Format trupore janë ato që përveq muzikës e bëjnë të jetë lajm në faqet rozë këngëtaren e njohur.

Janë postimet e shumta që i’a zbulojnë format e saj trupore e të cilat konsiderohen perfekte. Së fundi ka publikuar disa prapaskena kur ajo është duke pozuar për kamerën për tu bërë fytyra e revistës prestigjioze Global Women.

Linjat e saj trupore janë për tu lakmuar përkundër që Nora është nënë e një vajze.

Kujtojmë se këngëtarja i kushton vëmendje të madhe trupit të saj dhe kalon shumë kohë duke ushtruar në fitnes.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë