Loading…

Nora Istrefi shfaqet shumë seksi me të bardha |PAMJE

  • 17/06/2019 | 08:16

Nora Istrefi shfaqet shumë seksi me të bardha |PAMJE

Nora Istrefi cilësohet si një ndër këngëtaret më tërheqëse shqiptare.


Format e saj trupore dhe paraqitjet e saj gjithmonë plot stil, janë ato që komentohen shumë nga publiku dhe mediet rozë.

Së fundi, Nora ka publikuar disa foto, ku shihet e veshur me të bardha.

Këngëtarja duket, sigurisht, elegante e seksi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë