Loading…

Nora Istrefi sjell fotosesion unik, duket tërë shkëlqim në fustan të bardhë

  • 27/11/2021 | 11:49

Nora Istrefi sjell fotosesion unik, duket tërë shkëlqim në fustan të bardhë

Nora Istrefi konsiderohet si një prej femrave më joshëse të estradës shqiptare.


Këngëtarja e njohur përveç sukseseve me projekte të ndryshme muzikore, ajo komentohet vazhdimisht edhe për linjat, të cilat herë pas here i ekspozon në imazhet që sjell në rrjetet sociale.

Nora edhe së fundmi, ka realizuar një fotosesion unik, në të cilin dukej mahnitëse dhe plotë sharm.

E veshur me një fustan të bardhë, me një prerje të gjatë në një njërën anë, çorape rrjete dhe taka të larta me detaje gurësh, ajo dukej tërë shkëlqim.

Artistja kompletoi dukej me flokët kaçurrela, grim të theksuar dhe aksesor, teksa pranoi komente të shumta nga ana e fansave.

Ndryshe, kujtojmë që Nora ka kohë që nuk ka lansuar një projekt të ri muzikore, kënga e fundit e saj është “Ay Caramba” që erdhi në bashkëpunim me Melindën dhe Gjikon.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë