Loading…

Nora Istrefi sot lanson projektin e ri, skenat janë tejet joshëse

  • 23/09/2022 | 12:15

Nora Istrefi sot lanson projektin e ri, skenat janë tejet joshëse

Nora Istrefi do të publikojë sot këngën e saj të re. “Ciao” quhet projekti i ri i Norës.


Kënga do të lansohet sot në orën 15:00.

Dhe duket se përveç këngës, fansat do të shohin një klip mjaft joshës nga këngëtarja seksi.

Më poshtë postimi i saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë