Loading…

Nora Istrefi tregon linjat e saj trupore: Imazhet e fundit shfaqet shumë tërheqëse

  • 06/07/2022 | 18:01

Nora Istrefi tregon linjat e saj trupore: Imazhet e fundit shfaqet shumë tërheqëse

Nora Istrefi është njëra ndër këngëtaret më seksi shqiptare.


Ajo kujdeset gjithmonë për linjat e saj trupore.

Secili postim i saj merr vëmendje të madhe, ku fiziku i saj është për t’u pasur zili.

Së fundi, këngëtarja, në profilin e saj të ‘Instagramit’, ka publikuar imazhe ku shfaqet shumë tërheqëse.Imazhet, duket se do të jenë nga klipi i ri, i cili është paralajmëruar me dy këngëtarët Bardhi dhe Shkurte Gashi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë