Loading…

Nora Istresi si “belly dancer”, trupi i saj më i komentuar se kurrë

  • 01/02/2021 | 18:30

Nora Istresi si “belly dancer”, trupi i saj më i komentuar se kurrë

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.


Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet. Ajo sot ka publikuar njwë foto ku shihet e veshur si “Belly dancer”.

E me këtë pamje duket se ka lënë pa fjalë ndjekësit e saj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë