Loading…

Nora nuk ndalet së provokuari, publikon video duke ekspozuar linjat super seksi

  • 27/09/2021 | 19:48

Nora nuk ndalet së provokuari, publikon video duke ekspozuar linjat super seksi

Nora Istrefi, vazhdon të jetë njëra nga këngëtaret më të përfolura ditëve të fundit.


Jeta e saj private ishte gjithmonë në qendër të vëmendjes, por ajo ka vazhduar tutje pa i dhënë shumë rëndësi këtyre lajmeve dhe thashethemeve.

Ajo, kujdeset shumë për pamjen dhe trupin e saj, derisa për dukjen e saj angazhohen një staf i tërë.

Nora sot ka publikuar një foto ku shfaqet goxha provokuese.

E veshur me fustan të ngushtë e provokues, Nora po duket super e nxehtë.

Për më tepër shikoni videon dhe reagimin e saj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë