Loading…

Nora shfaqet provokuese në foton e fundit: Nuk përmbahet Roberti

  • 24/01/2020 | 19:33

Nora shfaqet provokuese në foton e fundit: Nuk përmbahet Roberti

Nora Istrefi po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e dashur për publikun.


Ajo dhe Robert Berisha para pak muajve i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, përcjell ORAinfo.

Pas ndarjes Nora po shfaqet gjithnjë e më tërheqëse.

Sot, ajo ka publikuar disa imazhe ku shfaqet tejet në formë.

E Roberti nuk ka hezituar t’i pëlqejë këto imazhe të ish-gruas

Më të fundit
...
  • 22/09/2020 | 11:54
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë