Loading…

Nora thyen heshtjen: Veprimi i fundit shton dyshimet për ribashkim me Robertin?

  • 27/09/2020 | 17:18

Nora thyen heshtjen: Veprimi i fundit shton dyshimet për ribashkim me Robertin?

Ishin dyshja më e pëlqyer dhe më e komentuar nga mediet rozë.


Vite më parë ata i dhanë fund lidhjes së tyre, por që një gjë do i lidh gjithmonë- vajza e tyre Renee.

Duket se dyshja ende kanë raporte të mira mes vete, duke shkëmbyer pëlqime e komente në rrjete sociale, por që kësaj radhe Nora na habiti me veprimin e saj.

Roberti publikoj një imazh bashkë me Renën ku mori vëmendje komenti i Norës: Renea ime e bukur duke e shoqëruar me një zemër komentin.

Mos dëshiron të tregojë se çifti dëshirojnë të ribashkohen sërish apo thjeshtë ruajnë raportin shkaku i vajzës?

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë