Loading…

Norvegjia lë jashtë Haaland, ftohet një shqiptar

  • 02/11/2021 | 14:53

Norvegjia lë jashtë Haaland, ftohet një shqiptar

Kombëtarja e Norvegjisë ka bërë publike listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjet e nëntorit.


Norvegjia do zhvillojë dy ndeshje në kuadër të fazës grupore ndaj Letonisë dhe Holandës.

Në listën e të ftuarve vihet re ftesa e futbollistit me prejardhje shqiptare, Veton Berisha, që vazhdon shkëlqimin te klubi Viking.

Ndërsa, nuk është ftuar sulmuesi,Erling Haaland, shkaku i lëndimit që do e mbajë jashtë fushës deri në janar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë