Loading…

Notat e lojtarëve: Freiburg 0-1 Werder Bremen, zhgënjen Milot Rashica

  • 23/05/2020 | 18:15

Notat e lojtarëve: Freiburg 0-1 Werder Bremen, zhgënjen Milot Rashica

Pas shtatë ndeshjeve radhazi pa fitore (6 humbje dhe 1 barazim), Werder Bremeni ka arritur të shënoi fitore në Bundesligë, transmeton Gazeta Metro.


Në ndeshjen e vlefshme për javën e 27’të në kampionatin gjerman, Werder Bremeni ka regjistruar fitore minimale 0-1 në udhëtim te Freiburgu.

Milot Rashica edhe në këtë ndeshje ishte titullar dhe luajti për 82 minuta, por nuk arriti të lë gjurmë me gol ose asistim. Sulmuesi i Kosovës zhgënjeu edhe kësaj radhe, duke u vlerësuar me notën 6.5.

Portier i Werder Bremenit, Jiri Pavlenka, u vlerësua më së larti në këtë ndeshje me notën 7.9. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë