Loading…
Nudo në krevat: kështu thotë ‘mirëmëngjesi’ Fjolla Morina |FOTO
  • 14/06/2018 | 17:20

Nudo në krevat: kështu thotë ‘mirëmëngjesi’ Fjolla Morina |FOTO

Temepraturat e larta janë një arsye apo justifikim, që femrat e njohura shqiptare t’i shpallin një sfidë njëra-tjetrës.


Veshjet dhe paraqitjet provokuese nuk mungojnë jo vetëm në klipe. Disa prej tyre nuk i rezistojnë dot shkrepjes së një fotoje, kur sapo janë zgjuar nga gjumi në mëngjes dhe të mbuluara vetëm me çarçaf.

Njëra prej tyre është edhe Fjolla Morina e cila pikërisht këtë imazh na shfaq në foton e postuar në Instastorie.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]et
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë