Loading…

Nuk arrijnë të përmbahen: Pavarësisht karantinës, çifti dalin në park për të bërë seks

  • 09/07/2020 | 22:37

Nuk arrijnë të përmbahen: Pavarësisht karantinës, çifti dalin në park për të bërë seks

Si duket ky çift nuk arriti të përmbajë veten, ata u kapën në  një park duke bërë seks në mes  të pandemisë së koronavirusit, transmeton Gazeta Metro.


Një grua e cila kaloi aty pranë i pa ata, dhe vendosi t’i filmonte për rreth 13 sekonda.

The Sun tha që kjo vjen vetëm disa ditë pasi një çift tjetër u filmua duke bërë seks oral në pamje të qartë të njerëzve në një ndërtesë apartamentesh./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë