Loading…

Nuk arrin ta rinovojë kontratën me Realin: Ramos tani kërkohet nga Manchester United

  • 12/01/2021 | 15:10

Nuk arrin ta rinovojë kontratën me Realin: Ramos tani kërkohet nga Manchester United

Kapiteni kërkon rinovim për dy vite me pagë të rritur, derisa të “Los Blancos”, kjo ofertë shihet si e papranueshme.


Reali i ka ofruar rinovim për një vit me pagë të njëjtë ose për dy vite me 10 për qind zbritje, ndërsa Ramos i ka refuzuar të dy.

Nga kjo situatë është duke përfituar Manchester Unitedi që ka shprehur interesim për qendërmbrojtësin dhe tashmë kanë përgatitur ofertën e parë.

Sipas ekspertit të merkatos, Di Marzio, “Djajtë e Kuq” do t’i ofrojnë kontratë dyvjeçare me çdo pagë që e do lojtari.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë