Loading…

Nuk do ta besoni kush ka qenë i dashuri i Loredanës para Mozzik

  • 15/05/2019 | 11:34

Nuk do ta besoni kush ka qenë i dashuri i Loredanës para Mozzik

Loredana Zefi dhe Shindy, të dy nga Luzerni janë shumë të njohur momentalisht në skenën e repit gjerman. Por, spekulimet po shkojnë deri te dyshimet se të dy këta në të kaluarën ishin më shumë se vetëm kolegë, transmeton Gazeta Metro.


Mediat shkruajnë se Loredana dhe Shindy ishin në lidhje.

Këto thashetheme janë dukë qarkulluar tash e një kohë, e Shindy dhe Loredana mund të bashkëpunojnë në të ardhmen mes vete. Madje, kënga e Shindy’s, “Affalterbach”, u dëgjua në një nga videot që postojnë Loredana e Mozzik në Instagram, të dy këta po argëtoheshin me këngët e reperit. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë